Notice: Undefined index: host in /home/lovedeco/beta.lovedeco.ro/wp-content/plugins/wp-profitshare/includes/functions.php on line 722

Notice: Undefined index: host in /home/lovedeco/beta.lovedeco.ro/wp-content/plugins/wp-profitshare/includes/functions.php on line 722

Notice: Undefined index: host in /home/lovedeco/beta.lovedeco.ro/wp-content/plugins/wp-profitshare/includes/functions.php on line 722

Notice: Undefined index: host in /home/lovedeco/beta.lovedeco.ro/wp-content/plugins/wp-profitshare/includes/functions.php on line 722

Notice: Undefined index: host in /home/lovedeco/beta.lovedeco.ro/wp-content/plugins/wp-profitshare/includes/functions.php on line 722

Notice: Undefined index: host in /home/lovedeco/beta.lovedeco.ro/wp-content/plugins/wp-profitshare/includes/functions.php on line 722

Contact


Notice: Undefined index: host in /home/lovedeco/beta.lovedeco.ro/wp-content/plugins/wp-profitshare/includes/functions.php on line 722

Notice: Undefined index: host in /home/lovedeco/beta.lovedeco.ro/wp-content/plugins/wp-profitshare/includes/functions.php on line 722

Notice: Undefined index: host in /home/lovedeco/beta.lovedeco.ro/wp-content/plugins/wp-profitshare/includes/functions.php on line 722

Notice: Undefined index: host in /home/lovedeco/beta.lovedeco.ro/wp-content/plugins/wp-profitshare/includes/functions.php on line 722

Notice: Undefined index: host in /home/lovedeco/beta.lovedeco.ro/wp-content/plugins/wp-profitshare/includes/functions.php on line 722

Notice: Undefined index: host in /home/lovedeco/beta.lovedeco.ro/wp-content/plugins/wp-profitshare/includes/functions.php on line 722

Ai un mesaj pentru noi? Ne poți scrie la adresa de mail contact@lovedeco.ro. Sau poate vrei să vorbești cu unul dintre editorii Lovedeco:

Alina Ciobanu – alina@lovedeco.ro

Denisa Niță – denisa@lovedeco.ro

Cezara Palade – cezara@lovedeco.ro

Liviana Conțelman – liviana@lovedeco.ro

Ileana Dragomirescu (Publicitate) – ileana.dragomirescu@zyxgroup.ro  

Ajută-ne să îmbunătățim publicația Lovedeco și trimite-ne feedback, dar și întrebări & idei pe Facebook, Instagram sau pe mail.

Abia așteptăm vești de la tine!

Love,

Deco